Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 stainless steel plate ] eşleşme 268 Ürünler.
304 201 316 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Rulo 0.3mm-3.0mm Kalınlık
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| uzunluk: | özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 500-2000mm |
304 316L Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru 6mm-630mm OD Özel Boyut
| Seviye: | 304 316 316l |
|---|---|
| Dış çap: | 6mm~630mm |
| Kalınlık: | 0,05 mm-100 mm |
SUS316l Bobin Soğuk Haddelenmiş 201 Paslanmaz Çelik Rulo Sac
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| uzunluk: | Müşteri gerektiği gibi |
| Genişlik: | 3mm-2500mm Veya Gerektiği Gibi |
0.22-2.98mm 304 316 201 Paslanmaz Çelik Rulo Dipçik 2B Finish
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 1254 mm Maks |
| uzunluk: | müşterinin gereksinimleri olarak. |
2B Finish Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 321 304L 1-3mm Kalınlık
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| uzunluk: | 100mm-12000mm (Tüm Boyutlar Özelleştirilebilir) |
| Genişlik: | 100-2000mm |
SS304 / 316L Paslanmaz Çelik Metal Plakalar 0,5 0,6 0,8 1,2 1,5 2mm SS Sac 8K HL
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Uzunluk: | 1-6m veya gerektiği gibi |
316 304 Kaynaklı Boru 6mm - 630mm Parlatılmış Paslanmaz Çelik Boru
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Dış çap: | 6mm~630mm |
Metal 201 Paslanmaz Çelik Sac SS Levha 0.3mm 1mm SUS AISI 2B BA 316 316L 321 430
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Kalınlık: | 0.25mm-180mm |
Cilalı Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 309S Rulo 310 316 410 430 904L 16mm
| Genişlik: | 100mm~2000mm |
|---|---|
| Uzunluk: | Müşterinin Gereksinimi |
| Kalınlık: | 3-16mm |
Özelleştirilmiş 201 410 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulolar 100mm 300Serisi 275g / M2
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo, |
| Uzunluk: | 100-12000 mm veya gereği olarak |

