Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 stainless steel plate ] eşleşme 268 Ürünler.
Özel SS 304 Bobin Prime Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulolar Hafif Yağlanmış
| İsim: | SS 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Kalınlık: | 3-20 mm veya Özelleştirilmiş |
| uzunluk: | müşterinin gereksinimleri olarak. |
Havacılıkta Kullanım 316 SS Levha 3 - 2000mm Genişlik 1 - 6m Uzunluk
| Width: | 3-2000mm |
|---|---|
| Application: | Construction, Aerospace, Electronics, Etc |
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
Cilalı 310S SS316l Yuvarlak Çubuk 10mm 16mm 18mm 20mm 25mm Çap
| İsim: | 316L Paslanmaz Çelik Yuvarlak Bar |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
Silk 304 Prime Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulolar 0.3mm-3mm Kalınlık 2B Finish
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3 mm-3 mm |
| Genişlik: | 600mm-2000mm veya özel olarak |
316l 410 316 Kaynaklı Çelik Boru Cilalı Dikişsiz Çelik Yuvarlak Boru
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Tip: | kaynaklı |
HL Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo 1000-6000mm Uzunluk, Yüzey İşlemli
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Yüzey: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, vb. |
| Kenar: | Yarık kenar/Freze kenarı |
SS 304L dikişsiz çelik boru drenaj sulama duvar kalınlığı 1 - 40mm
| Dış çapı: | 6-530mm veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| duvar kalınlığı: | 1-40mm Veya Özelleştirilmiş |
| Uzunluk: | 1000-5800mm Veya Özelleştirilmiş |
BA Yüzey Soğuk Lastikli Çelik Bobin GB Standart 201 304 316 1000-2000mm
| Genişlik: | 1000-2000mm veya Özelleştir |
|---|---|
| Paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
| Standart: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |

