Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 stainless steel plate ] eşleşme 268 Ürünler.
Yüksek Mukavemetli Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru Özelleştirilmiş 20mm 304 Gıda Sınıfı
| Marka adı: | Silk |
|---|---|
| Tip: | kaynaklı |
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
AISI HL 201 Paslanmaz Çelik Yaprak Kalınlığı 0.5mm Çeşitli Endüstriler İçin
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, vb. |
|---|---|
| Yüzey: | Cilalı, 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K, vb. |
| Paket: | Standart ihracat denize uygun paket veya gerektiği gibi. |
AISI Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 10mm-600mm 201 Düşük fiyatlarla satış
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Uzunluk: | müşterinin gereksinimleri olarak. |
| Genişlik: | 10mm-600mm |
BA HL Ayna Paslanmaz Sac AISI 321 410 420 430 2205 Sıcak Haddelenmiş 2B
| Seviye: | 300 Serisi,200 Serisi,201,202,304 |
|---|---|
| Genişlik: | 600-2000mm,1m,2m,2.5m,1.8m |
| Uzunluk: | Müşterinin İsteği |
BA Ayna Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 201 J1 J2 304 316 409 410S 420 430 50mm
| İsim: | SS 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Kalınlık: | 3-20 mm veya Özelleştirilmiş |
| Uzunluk: | müşterinin gereksinimleri olarak. |
Özelleştirilmiş HL 316 Paslanmaz Çelik Rulo Plaka 201 304 80mm
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Sıcak Haddelenmiş Sac |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi,200 Serisi,304,316 |
| Genişlik: | 600-2000mm,1m,2m,2.5m,1.8m |
Donanım için 3mm Parlak Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk Çubuk
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Model numarası: | Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk |
| uzunluk: | 3000mm-12000mm veya gereksinimlere göre |
Özelleştirilmiş ASTM 201 Paslanmaz Çelik Sac 2B SS 304 Plaka
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| kalınlık: | istediğin gibi |
| Genişlik: | 100-1250mm |
Yapı Malzemesi İçin Tisco Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Şerit / Plaka
| Seviye: | 300 Serisi, 200 Serisi, 400 Serisi, vb, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik: | 1000/1219/1500/1524/1800/2000,1000-2000mm,10-250mm,4.6-680.3mm-2000mm veya gerektiği gibi |
| Başvuru: | İnşaat, vb, dekoratif, endüstriyel, mutfak ekipmanları |
2B BA Paslanmaz Çelik Sac Şeritler ASTM AISI Yarık Kenar / Freze Kenarı
| Genişlik: | 3 mm-1500 mm, 1000/1219/1500/1524/1800/2000 veya gerektiği gibi, 1-3500 mm, 600 mm'den az |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş, Şerit bant, soğuk/sıcak haddelenmiş |
| Başvuru: | İnşaat, Sanayi, Mutfak Eşyaları, Mimari |

