Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 stainless steel plate ] eşleşme 268 Ürünler.
430 316 304 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Cilalı 2B Finish
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 1000-2000mm veya özelleştirilmiş |
| Kalınlık: | 0,2-50 mm |
AISI 201 304 Dikişsiz / Kaynaklı Paslanmaz Çelik Boru 2B Yüzey
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Tip: | boru |
Ayna Paslanmaz Çelik Rulo 201 304 304L 316 316L 410 410s 430 Yapı Malzemesi İçin
| Seviye: | 300 Serisi, 200 Serisi, 400 Serisi, vb, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik: | 1000/1219/1500/1524/1800/2000,1000-2000mm,10-250mm,4.6-680.3mm-2000mm veya gerektiği gibi |
| Başvuru: | İnşaat, vb, dekoratif, endüstriyel, mutfak ekipmanları |
AISI Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk 316 304 301 303 310 321 409 430
| Ürün adı: | Yuvarlak Çubuk SS 304 |
|---|---|
| Şekil: | Yuvarlak |
| Standart: | ASTM,AISI,DIN,JIS,TR |
Sanayi için 50mm Paslanmaz Çelik Bar 304 201 2B Finish
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Şekil: | Yuvarlak |
| Dış çap: | 20mm-400mm |
PVD Paslanmaz Çelik Metal Şerit 0.1mm-300mm Kalınlık ISO
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 3mm-2000mm |
| uzunluk: | gereğince, gerektiği gibi |
304 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 4mm Kalınlığında Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Rulo
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo, |
| uzunluk: | 100-12000 mm veya gereklilik olarak |
Posco BA Paslanmaz Çelik Rulo 6mm 1mm Kalın Delikli Metal Rulo
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 50mm-2500mm veya müşterinin isteği olarak |
| uzunluk: | Müşterinin gereksinimi olarak |
Korozyona Dirençli 304L Paslanmaz Çelik Sac 10mm Kalın Sıcak Haddelenmiş
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, DIN |
| Marka adı: | Silk |
Kiremit 1000mm için Kaynak 316L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 304
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 900-1000mm |
| Kalınlık: | 0,11-1,0 mm |

