Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 stainless steel plate ] eşleşme 268 Ürünler.
8K Yüzey Dönüşümü Paslanmaz Çelik Soğuk Dolaşımlı Bobin 2000mm Genişliği 0.1-3mm
| Kalınlık: | 0,1-3mm veya Özelleştir |
|---|---|
| Paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
| Kaynağı: | Çin |
300 Serisi Soğuk Dökümlü Paslanmaz Çelik Bobin 0.1 - 3mm Birinci Sınıf
| paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
|---|---|
| Yüzey işleme: | soğuk haddelenmiş |
| Standart: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
Özel sıcak yuvarlanmış paslanmaz çelik bobini 201 309 316L 1000 - 6000mm
| Uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm veya özelleştirilmiş |
| Sertifika: | ISO, SGS, BV, vb. |
OCr18Ni9 Sıcak Dökme 310s Paslanmaz Çelik Bobin 3.0mm 1000 - 1550mm
| Genişlik: | 1000-1550mm Veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kenar: | Yarık kenar/Freze kenarı |
| Menşei: | ÇİN |
BA Yüzey Bitirme Soğuk Lastikli Paslanmaz Çelik Bobin DIN 1000-2000mm Genişliği
| Yüzey işleme: | soğuk haddelenmiş |
|---|---|
| Kenar: | Yarık kenar/Freze kenarı |
| Genişlik: | 1000-2000mm veya Özelleştir |
S30408 S30403 Paslanmaz Çelik Döner Dikişsiz Boru 20MM Petrokimya Endüstrisi için
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| duvar kalınlığı: | 1-40mm Veya Özelleştirilmiş |
| Dış çapı: | 6-530mm veya özelleştirilmiş |
Soğuk olarak yuvarlanmış 316L paslanmaz çelik bobini 0.1-3mm Genişlik Uzunluk özelleştirilebilir
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Yüzey: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, vb. |
| Uzunluk: | 1000-6000mm veya Özelleştir |
ASTM 316 paslanmaz çelik dikişsiz boru 1000-5800mm veya özelleştirilmiş
| Şekil: | Yuvarlak, Dikdörtgen, Kare |
|---|---|
| Yüzey işleme: | 2B, BA, 8K, HL, vb. |
| Standart: | ASTM, AISI, JIS, GB, vb. |
Özel 201 316 paslanmaz çelik dikişsiz boru 1-40mm Duvar kalınlığı
| Şekil: | Yuvarlak, Dikdörtgen, Kare |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, JIS, GB, vb. |
| Uygulama: | Drenaj Sulaması, Petrokimya Endüstrisi, vb. |
Özel paslanmaz çelik sıcak yuvarlanmış bobin 3 - 12mm 1000mm
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Genişlik: | 1000-1550mm Veya Özelleştirilmiş |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |

