Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 stainless steel plate ] eşleşme 268 Ürünler.
304 Parlak Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 201 3mm 1250mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo, |
| Uzunluk: | 100-12000 mm veya gereği olarak |
Yüksek Performanslı Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo PE HDP SMP 301 304 310 321 16mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm-16mm |
| Genişlik: | 50-2000mm |
PVD Paslanmaz Çelik Metal Şerit 0.1mm-300mm Kalınlık ISO
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 3mm-2000mm |
| uzunluk: | gereğince, gerektiği gibi |
Silk Food Grade Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 2B No.1 BA 8K Finish
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| uzunluk: | Gereksiniminiz Olarak |
| Genişlik: | 10mm-2000mm veya gerektiği gibi |
LianGe Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 201 SS304 Rulo Doğal Renk
| Seviye: | 200 /300Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 100-2000m veya gerektiği gibi |
| Kalınlık: | 0.5-200mm veya gerektiği gibi |
304 Ayna Cilalı Paslanmaz Çelik Boru DIN EN Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Kalınlık: | 1mm-60mm veya özelleştirilmiş |
Sıcak Haddelenmiş 201 Paslanmaz Çelik Rulo Şerit Plakası 430 410 202 304 180mm
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Kalınlık: | 0.25mm-180mm |
2B Finish 201 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 600mm Asansör Ev İçin
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Uzunluk: | 100-12000 mm veya gereği olarak |
| Genişlik: | 600mm-1250mm |
Parlak Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 201 304 316L 1250mm 20mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo, |
| Uzunluk: | 100-12000 mm veya gereği olarak |
Güvenilir Performans için Yüksek Güçlü 316 Metal Paslanmaz Çelik Şerit 10-800mm
| Şekli: | Çizgi |
|---|---|
| Genişliği: | 10-800mm veya Özelleştir |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |

