Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 stainless steel plate ] eşleşme 268 Ürünler.
316 Paslanmaz Çelik Sıhhi Boru ASTM Kaynaklı ve Dikişsiz Çelik Boru
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| uzunluk: | 1-6m veya Gerektiği gibi |
8K 304 300 Serisi Paslanmaz Çelik Drenasyon Sulama için Dikişsiz Boru
| duvar kalınlığı: | 1-40mm Veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Şekil: | Yuvarlak, Dikdörtgen, Kare |
| Dış çapı: | 6-530mm veya özelleştirilmiş |
Su Borusu için 321 310S Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru ASTM AISI
| Tip: | Dikişsiz veya kaynaklı |
|---|---|
| Malzeme (ASTM): | 201 202 304 304L 309s 310s 316 316L 316TI 317L 321 904L S32205 |
| Kalınlık: | 0.4-120mm |
9.0mm 316L Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru ASTM A312 3 İnç Dikişsiz Boru
| Çelik Sınıfı: | 300 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.5-100mm veya Gerektiği gibi |
| uzunluk: | gereğince, gerektiği gibi |
Tisco Posco Baostee Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo SS304 304l 310s 321 316 AISI JIS en iyi fiyat
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Kalınlık: | 0.1-15mm |
1000 - 2000mm Paslanmaz Çelik Bobin 304L 304 Standart Paket 8K Yüzey
| Kenar: | Yarık kenar/Freze kenarı |
|---|---|
| Menşei: | ÇİN |
| Genişlik: | 1000-2000mm veya özelleştirilmiş |
ISO Sertifikalı HR Dökümlü Paslanmaz Çelik Bobin 304L 316L 409 6000mm
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| paket: | Standart İhracat Paketi |
BA Yüzey Soğuk Lastikli Paslanmaz Çelik Bobin 1000-2000mm 2B BA 8K Slit / Mill Edge ile
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Yüzey işleme: | soğuk haddelenmiş |
| Kaynağı: | Çin |
1000 - 2000mm Soğuk Dökme Paslanmaz Çelik Bobin 2B BA Slit Edge ile
| paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-3mm Veya Özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 1000-2000mm veya özelleştirilmiş |
Özelleştirilebilir CR Paslanmaz Çelik BA Bobini 0.1-3mm Kalınlığı 1000-2000mm
| Uzunluk: | 1000-6000mm veya Özelleştir |
|---|---|
| Paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
| Yüzey: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, vb. |

