Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 stainless steel plate ] eşleşme 268 Ürünler.
201 304 304L Paslanmaz Çelik Şerit Soğuk Haddelenmiş Galvaniz Kaplama
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Genişlik: | 8-1500 mm |
| Kalınlık: | 0.4-2MM |
Silk 201 304 410 430 904l Paslanmaz Çelik Rulo 2B Finish SS304 Rulo
| Seviye: | 200/300/400 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm veya gerektiği gibi |
| Genişlik: | 3mm-2000mm veya gerektiği gibi |
4mm 201 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk Yüksek Mukavemetli Aşınmaya Dayanıklı
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Tip: | Yuvarlak |
ASTM Hassas Paslanmaz Çelik Şerit 304 316 0.03mm 0.05mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 500mm,800mm,1m, 1.2m, 1.5m, 2m veya gerektiği gibi |
304 / 304L Paslanmaz Çelik Dikişsiz Yuvarlak Boru 1-6mm Et Kalınlığı
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | GB |
| Marka adı: | Silk |
201 316 430 Bükme Paslanmaz Çelik Rulo Şerit Sac Levha 30mm
| Seviye: | 200 Serisi, 300 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 3mm-2500mm veya gerektiği gibi |
| Kalınlık: | 0.3mm-30mm veya gerektiği gibi |
0.4-120mm Kaynaklı Çelik Boru ASTM 304L Sıhhi Paslanmaz Çelik Boru
| İsim: | SS Sıhhi Boru |
|---|---|
| Tip: | Dikişsiz veya kaynaklı |
| Malzeme (ASTM): | 201 202 304 304L 309s 310s 316 316L 316TI 317L 321 904L S32205 |
ISO Kaynaklı Çelik Boru 201 304 316 JIS Kaynaklı Paslanmaz Çelik Boru
| Dış çap: | 3 - 450 mm |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2 - 30 mm |
| Hata payı: | ±1% |
Ayna Cilalı Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru 304 0.4mm - 30mm Kalınlık
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Dış çap: | 6mm~630mm |
| Kalınlık: | 0,4 mm~30 mm |
9.0mm 316L Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru ASTM A312 3 İnç Dikişsiz Boru
| Çelik Sınıfı: | 300 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.5-100mm veya Gerektiği gibi |
| uzunluk: | gereğince, gerektiği gibi |

