Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 ] eşleşme 295 Ürünler.
201 Metal Paslanmaz Çelik Çizgi Mill Kenar 8K Kalınlığı 0.1-3mm ile
| Genişliği: | 10-800mm veya Özelleştir |
|---|---|
| Dayanıklılık: | Kalınlık: +/-0,02 mm, Genişlik: +/-1 mm |
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
1000 - 2000mm Soğuk Dökme Paslanmaz Çelik Bobin 2B BA Slit Edge ile
| paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-3mm Veya Özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 1000-2000mm veya özelleştirilmiş |
0.3 - 14 mm paslanmaz çelik sıcak yuvarlanmış bobin 1000 mm yüksek dayanıklılık ve esneklik ile
| Uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kenar: | Yarık kenar/Freze kenarı |
| paket: | Standart İhracat Paketi |
ASTM HR paslanmaz çelik bobini GB Standart 201 309s 0.3 - 3.0mm
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm veya özelleştirilmiş |
| İşleme metodu: | sıcak haddelenmiş |
1000-6000mm Soğuk olarak yuvarlanmış paslanmaz çelik sarmal kesik kenarı 0.3MM
| Kalınlık: | 0,1-3mm veya Özelleştir |
|---|---|
| Kaynağı: | Çin |
| Genişlik: | 1000-2000mm veya Özelleştir |
HL Yüzey Paslanmaz Çelik Soğuk Dolaştırılmış 201 Bobin 8k 1000-2000mm Genişlik
| Yüzey işleme: | soğuk haddelenmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Kaynağı: | Çin |
8K Yüzey Dönüşümü Paslanmaz Çelik Soğuk Dolaşımlı Bobin 2000mm Genişliği 0.1-3mm
| Kalınlık: | 0,1-3mm veya Özelleştir |
|---|---|
| Paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
| Kaynağı: | Çin |
ASTM 430 Paslanmaz Çelik Metal Şerit /-1mm Genişliği Toleransı
| Şekli: | Çizgi |
|---|---|
| Yüzey: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, vb. |
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
0.1-3 mm kalınlığında yüksek hassasiyetli paslanmaz çelik metal şeridi
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-3mm veya Özelleştir |
| Şekli: | Çizgi |
HL Yüzey Paslanmaz Çelik Metal Şerit 1mm 0.1-3mm Kalınlığı
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Yüzey: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, vb. |
| Dayanıklılık: | Kalınlık: +/-0,02 mm, Genişlik: +/-1 mm |

