Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 ] eşleşme 295 Ürünler.
316 Paslanmaz Çelik Sıhhi Boru ASTM Kaynaklı ve Dikişsiz Çelik Boru
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| uzunluk: | 1-6m veya Gerektiği gibi |
ASTM 316 Paslanmaz Çelik Levha Orta Kalın Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş
| Seviye: | 316 |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, |
| uzunluk: | 1-6m veya Gerektiği gibi |
316l 410 316 Kaynaklı Çelik Boru Cilalı Dikişsiz Çelik Yuvarlak Boru
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Tip: | kaynaklı |
2B Finish 201 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 600mm Asansör Ev İçin
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Uzunluk: | 100-12000 mm veya gereği olarak |
| Genişlik: | 600mm-1250mm |
SUS316l Bobin Soğuk Haddelenmiş 201 Paslanmaz Çelik Rulo Sac
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| uzunluk: | Müşteri gerektiği gibi |
| Genişlik: | 3mm-2500mm Veya Gerektiği Gibi |
Tisco Posco Baostee Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo SS304 304l 310s 321 316 AISI JIS en iyi fiyat
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Kalınlık: | 0.1-15mm |
İnşaat için 2B Finish 201 Paslanmaz Çelik Levha Sac 202 430 Metal 10mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Kalınlık: | 0.25mm-180mm |
Metal 201 Paslanmaz Çelik Sac SS Levha 0.3mm 1mm SUS AISI 2B BA 316 316L 321 430
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Kalınlık: | 0.25mm-180mm |
201 316 430 Bükme Paslanmaz Çelik Rulo Şerit Sac Levha 30mm
| Seviye: | 200 Serisi, 300 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 3mm-2500mm veya gerektiği gibi |
| Kalınlık: | 0.3mm-30mm veya gerektiği gibi |
Cilalı Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 309S Rulo 310 316 410 430 904L 16mm
| Genişlik: | 100mm~2000mm |
|---|---|
| Uzunluk: | Müşterinin Gereksinimi |
| Kalınlık: | 3-16mm |

