Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 ] eşleşme 295 Ürünler.
304L Sıcak Dolaşan Paslanmaz Çelik Bobin 1000-1550mm Mill Edge Standart Kalite ile
| Sertifika: | ISO, SGS, BV, vb. |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
| Kenar: | Yarık kenar/Freze kenarı |
Soğuk olarak yuvarlanmış 316L paslanmaz çelik bobini 0.1-3mm Genişlik Uzunluk özelleştirilebilir
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Yüzey: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, vb. |
| Uzunluk: | 1000-6000mm veya Özelleştir |
BA Yüzey Bitirme Soğuk Lastikli Paslanmaz Çelik Bobin DIN 1000-2000mm Genişliği
| Yüzey işleme: | soğuk haddelenmiş |
|---|---|
| Kenar: | Yarık kenar/Freze kenarı |
| Genişlik: | 1000-2000mm veya Özelleştir |
S30408 S30403 Paslanmaz Çelik Döner Dikişsiz Boru 20MM Petrokimya Endüstrisi için
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| duvar kalınlığı: | 1-40mm Veya Özelleştirilmiş |
| Dış çapı: | 6-530mm veya özelleştirilmiş |
ASTM 316 paslanmaz çelik dikişsiz boru 1000-5800mm veya özelleştirilmiş
| Şekil: | Yuvarlak, Dikdörtgen, Kare |
|---|---|
| Yüzey işleme: | 2B, BA, 8K, HL, vb. |
| Standart: | ASTM, AISI, JIS, GB, vb. |
Özel 201 316 paslanmaz çelik dikişsiz boru 1-40mm Duvar kalınlığı
| Şekil: | Yuvarlak, Dikdörtgen, Kare |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, JIS, GB, vb. |
| Uygulama: | Drenaj Sulaması, Petrokimya Endüstrisi, vb. |
316 Paslanmaz Çelik Çizgi BA Yüzeyi Çin'de Yapılmış 0.1-3mm 8K
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
|---|---|
| Yüzey: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, vb. |
| Şekli: | Çizgi |
DIN EN 316 Paslanmaz Çelik Levha 0.3mm Korozyon Önleyici Tavlı
| Seviye: | 300 Serisi,200 Serisi,304,316 |
|---|---|
| Genişlik: | 600-2000mm,1m,2m,2.5m,1.8m |
| Standart: | AISI,ASTM,JIS,DIN,EN |
Özelleştirilmiş Paslanmaz Çelik Sıcak Haddelenmiş Plaka 0.6mm Kalın ISO9001
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Sıcak Haddelenmiş Sac |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi,200 Serisi,304,316 |
| Genişlik: | 600-2000mm,1m,2m,2.5m,1.8m |
Silk 316L 316 Paslanmaz Çelik Levha 10mm Kalınlık İyi Parlaklık
| Ürün adı: | 10mm Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi,200 Serisi,304,316 |
| Genişlik: | 600-2000mm,1m,2m,2.5m,1.8m |

