Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 ] eşleşme 295 Ürünler.
Özelleştirilmiş 201 410 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulolar 100mm 300Serisi 275g / M2
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo, |
| Uzunluk: | 100-12000 mm veya gereği olarak |
Çatlak Kenarlı Paslanmaz Çelik Metal Şerit 201 Çoklu Uygulamalar İçin 0.1-3mm
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Genişlik: | 10-800mm veya Özelleştir |
AISI Standart Paslanmaz Çelik Metal Şerit 2B Yüzeyi 420 430 /-1mm Toleransı ile
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Hata payı: | Kalınlık: +/-0,02 mm, Genişlik: +/-1 mm |
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
201 Paslanmaz Çelik Çizgi Gümüş BA Yüzeyi Endüstri İçin
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Genişlik: | 10-800mm veya Özelleştir |
| Yüzey: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, vb. |
BA HL Ayna Paslanmaz Sac AISI 321 410 420 430 2205 Sıcak Haddelenmiş 2B
| Seviye: | 300 Serisi,200 Serisi,201,202,304 |
|---|---|
| Genişlik: | 600-2000mm,1m,2m,2.5m,1.8m |
| Uzunluk: | Müşterinin İsteği |
3 - 5MT Sıcak Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik HR Bobin 1000 - 1550mm Genişliği
| İşleme metodu: | sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| paket: | Standart İhracat Paketi |
| Kenar: | Yarık kenar/Freze kenarı |
ISO Sertifikalı HR Dökümlü Paslanmaz Çelik Bobin 304L 316L 409 6000mm
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| paket: | Standart İhracat Paketi |
BA Yüzey Soğuk Lastikli Paslanmaz Çelik Bobin 1000-2000mm 2B BA 8K Slit / Mill Edge ile
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Yüzey işleme: | soğuk haddelenmiş |
| Kaynağı: | Çin |
Yüzeyi: Paslanmaz Çelik Soğuk Dolaşımlı SS Bobine 0.2mm Kalınlığı
| Yüzey: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, vb. |
|---|---|
| Kaynağı: | Çin |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Güvenilir Performans için Yüksek Güçlü 316 Metal Paslanmaz Çelik Şerit 10-800mm
| Şekli: | Çizgi |
|---|---|
| Genişliği: | 10-800mm veya Özelleştir |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |

