Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 ] eşleşme 295 Ürünler.
Yapı Malzemesi İçin Tisco Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Şerit / Plaka
| Seviye: | 300 Serisi, 200 Serisi, 400 Serisi, vb, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik: | 1000/1219/1500/1524/1800/2000,1000-2000mm,10-250mm,4.6-680.3mm-2000mm veya gerektiği gibi |
| Başvuru: | İnşaat, vb, dekoratif, endüstriyel, mutfak ekipmanları |
0.4-120mm Kaynaklı Çelik Boru ASTM 304L Sıhhi Paslanmaz Çelik Boru
| İsim: | SS Sıhhi Boru |
|---|---|
| Tip: | Dikişsiz veya kaynaklı |
| Malzeme (ASTM): | 201 202 304 304L 309s 310s 316 316L 316TI 317L 321 904L S32205 |
AISI 316L Paslanmaz Sac 0.1mm-200mm 316 SS Plaka
| İsim: | AISI 316 Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Genişlik: | 100mm-2500mm, 1000-2000mm veya gereği olarak |
| Uzunluk: | 1000mm-12000mm, 1000-6000mm veya gereği olarak |
TR EN İnce Paslanmaz Çelik Levha 0.1mm-3mm SS 201 Rulo
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 1000-2000mm |
| Kalınlık: | 0.1mm--3mm |
Cilalı 310S SS316l Yuvarlak Çubuk 10mm 16mm 18mm 20mm 25mm Çap
| İsim: | 316L Paslanmaz Çelik Yuvarlak Bar |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
PVD Paslanmaz Çelik Metal Şerit 0.1mm-300mm Kalınlık ISO
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 3mm-2000mm |
| uzunluk: | gereğince, gerektiği gibi |
Silk Paslanmaz Çelik Metal Şerit 0.1mm 0.2mm 0.3mm 1mm 2mm 3mm Kalınlık
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| uzunluk: | 20mm-1500mm |
| Genişlik: | müşterilerin ihtiyaçları |
9.0mm 316L Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru ASTM A312 3 İnç Dikişsiz Boru
| Çelik Sınıfı: | 300 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.5-100mm veya Gerektiği gibi |
| uzunluk: | gereğince, gerektiği gibi |
Silk Food Grade Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 2B No.1 BA 8K Finish
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| uzunluk: | Gereksiniminiz Olarak |
| Genişlik: | 10mm-2000mm veya gerektiği gibi |
2B Finish Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 321 304L 1-3mm Kalınlık
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| uzunluk: | 100mm-12000mm (Tüm Boyutlar Özelleştirilebilir) |
| Genişlik: | 100-2000mm |

