Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 ] eşleşme 295 Ürünler.
SS304 / 316L Paslanmaz Çelik Metal Plakalar 0,5 0,6 0,8 1,2 1,5 2mm SS Sac 8K HL
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Uzunluk: | 1-6m veya gerektiği gibi |
HL Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo 1000-6000mm Uzunluk, Yüzey İşlemli
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Yüzey: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, vb. |
| Kenar: | Yarık kenar/Freze kenarı |
0.1 - 3mm CR paslanmaz çelik bobini 1000 - 6000mm Özel uzunluk
| Yüzey: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, vb. |
|---|---|
| Genişlik: | 1000-2000mm veya özelleştirilmiş |
| Kalınlık: | 0.1-3mm Veya Özelleştirilmiş |
Özel paslanmaz çelik sıcak yuvarlanmış bobin 3 - 12mm 1000mm
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Genişlik: | 1000-1550mm Veya Özelleştirilmiş |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
5mm - 15mm Sıcak Dolaşan Paslanmaz Çelik Bobin 1550mm Slit Edge 3-5MT
| İşleme metodu: | sıcak haddelenmiş |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm veya özelleştirilmiş |
| Uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
BA 2B 304L Paslanmaz Çelik Bobin 1000-2000mm Genişlik Uzunluk Özelleştirilebilir
| Yüzey işleme: | soğuk haddelenmiş |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000-6000mm veya Özelleştir |
| Kalınlık: | 0,1-3mm veya Özelleştir |
Yuvarlak S31603 Paslanmaz Çelik Tüp S30403 Duvar Kalınlığı 1 - 40mm GB Standart
| Uzunluk: | 1000-5800mm Veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yüzey işleme: | 2B, BA, 8K, HL, vb. |
| Dış çapı: | 6-530mm veya özelleştirilmiş |
2B paslanmaz çelik dikişsiz boru dış çapı 6-530mm veya özel
| Dış çapı: | 6-530mm veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yüzey işleme: | 2B, BA, 8K, HL, vb. |
| Standart: | ASTM, AISI, JIS, GB, vb. |
SS 304L dikişsiz çelik boru drenaj sulama duvar kalınlığı 1 - 40mm
| Dış çapı: | 6-530mm veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| duvar kalınlığı: | 1-40mm Veya Özelleştirilmiş |
| Uzunluk: | 1000-5800mm Veya Özelleştirilmiş |
BA Yüzey Paslanmaz Çelik Dikişsiz SS Tüp Borusu 1000 - 5800mm 316L
| Uzunluk: | 1000-5800mm Veya Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulama: | Drenaj Sulaması, Petrokimya Endüstrisi, vb. |
| Yüzey işleme: | 2B, BA, 8K, HL, vb. |

