Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 ] eşleşme 295 Ürünler.
2B BA Paslanmaz Çelik Sac Şeritler ASTM AISI Yarık Kenar / Freze Kenarı
| Genişlik: | 3 mm-1500 mm, 1000/1219/1500/1524/1800/2000 veya gerektiği gibi, 1-3500 mm, 600 mm'den az |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş, Şerit bant, soğuk/sıcak haddelenmiş |
| Başvuru: | İnşaat, Sanayi, Mutfak Eşyaları, Mimari |
Soğuk / Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Sac Ve Levhalar 500mm-2000mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Uzunluk: | 1-6m veya gerektiği gibi |
Korozyona Dirençli 304L Paslanmaz Çelik Sac 10mm Kalın Sıcak Haddelenmiş
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, DIN |
| Marka adı: | Silk |
Su Borusu için 321 310S Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru ASTM AISI
| Tip: | Dikişsiz veya kaynaklı |
|---|---|
| Malzeme (ASTM): | 201 202 304 304L 309s 310s 316 316L 316TI 317L 321 904L S32205 |
| Kalınlık: | 0.4-120mm |
Dekorasyon için Soğuk Haddelenmiş 201 Paslanmaz Çelik Levha 2B 3-100mm
| Kalınlık: | 0,3-3 mm, 3-100 mm |
|---|---|
| Genişlik: | 100-2000mm veya müşteriye göre |
| uzunluk: | 1000-6000mm veya müşteriye göre |
Petrol Gaz / Su Boru Hatları için 316 Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru 6 İnç 8 İnç SS Boru 2B
| Seviye: | 304, 316l |
|---|---|
| Dış çap: | 15mm-100mm |
| Kalınlık: | 0.8-2.0mm |
Posco BA Paslanmaz Çelik Rulo 6mm 1mm Kalın Delikli Metal Rulo
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 50mm-2500mm veya müşterinin isteği olarak |
| uzunluk: | Müşterinin gereksinimi olarak |
4mm 201 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk Yüksek Mukavemetli Aşınmaya Dayanıklı
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Tip: | Yuvarlak |
Özel 316 Paslanmaz Çelik Levha Sıcak Haddelenmiş 3/4 / 6mm Kalın 2000mm
| Malzeme: | 304 |
|---|---|
| Standart: | GB/ASTM |
| Kalınlık: | 3-100mm veya Müşterinin İstekleri Olarak |
Soğuk Haddelenmiş 316 Paslanmaz Çelik Sac AISI ASTM 310 Ayna Kaplama 30mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Uzunluk: | 1-6m veya gerektiği gibi |

