Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 ] eşleşme 295 Ürünler.
316 316L 304L 304 Paslanmaz Çelik Levha 0.3mm-100mm Kalınlık
| Kalınlık: | 0,3-100 mm |
|---|---|
| Uzunluk: | 6/9/12M veya özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 1000-2500mm veya özelleştirilmiş |
2mm 304 Paslanmaz Sac Levha 300 Serisi Yüzey Pürüzsüz
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-6,0 mm |
| Width: | 60-2000mm |
2B Yüzey Sıcak Haddelenmiş 304 Paslanmaz Çelik Rulo 300 Serisi 5mm
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Çelik Kalitesi: | 304/304L |
| Standart: | JIS, AISI, ASTM |
Sıcak Haddelenmiş 304 / 304L Paslanmaz Çelik Sac Korozyon Direnci Endüstriyel 3mm Kalın
| Seviye: | 304/304L |
|---|---|
| Standart: | GB/ASTM |
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
AISI Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk 316 304 301 303 310 321 409 430
| Ürün adı: | Yuvarlak Çubuk SS 304 |
|---|---|
| Şekil: | Yuvarlak |
| Standart: | ASTM,AISI,DIN,JIS,TR |
2mm 4mm 304 Paslanmaz Çelik Levha ASTM Oksitlenmez 10mm-3500mm Genişlik
| Genişlik: | 10mm-3500mm |
|---|---|
| Kalınlık: | 2.5mm-200mm |
| Hata payı: | ±1% |
Konstrüksiyon 304 Paslanmaz Çelik Levha 3mm Kalın ASTM DIN GB JIS EN AISI
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| kalınlık: | 0,3-120 mm |
| Uzunluk: | 1-6m veya gerektiği gibi |
Sıcak Haddeleme 304 Paslanmaz Çelik Levha Kalınlığı 1-100mm 1219mm
| Malzeme: | 304 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
Dekorasyon JIS 304 Paslanmaz Çelik Levha Gıda Sınıfı Korozyon Direnci
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| kalınlık: | 0,4-16 mm |
| Genişlik: | 100mm-2500mm veya istek olarak |
Özelleştirilmiş ASTM 201 Paslanmaz Çelik Sac 2B SS 304 Plaka
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| kalınlık: | istediğin gibi |
| Genişlik: | 100-1250mm |

