Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 ] eşleşme 295 Ürünler.
ASTM A240 316 Paslanmaz Çelik Levha SS 0.5mm Sac 304 201 430 Soğuk Haddelenmiş
| Uzunluk: | Gereğince, gerektiği gibi |
|---|---|
| Genişlik: | 1000-1250mm |
| Kalınlık: | 0.1-100mm |
201 304 Aynalar 316 Paslanmaz Çelik Levha 304 316l 321 310s 430 2b 600mm
| Standart: | GB/ASTM |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-3 mm |
| Uzunluk: | 1-9m veya Müşterinin İsteği Olarak |
SUS 201 Paslanmaz Çelik Levha 304 300mm Kimyasal Magnezyum Makinesi Kazınmış 6m
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, GB, |
| Uzunluk: | 1-6m veya gerektiği gibi |
Alaşım BA 304 Paslanmaz Çelik Sac Levhalar 5mm 10mm 240 304 316l Konteyner İçin
| Kalınlık: | 0.3mm-100mm |
|---|---|
| Genişlik: | 300mm-2000mm |
| Hata payı: | ±1% |
Fabrika doğrudan kaliteli paslanmaz çelik soğuk ve sıcak haddelenmiş çelik levha 201 304 316L 310 paslanmaz çelik levha
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Hata payı: | ±1% |
| Kalınlık: | 0,1-3 mm |
Depo 2B Yüzey Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru Özel 1 - 60mm Kalın 304/304L
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
| Standart: | JIS/ASTM |
10Mm 316 Paslanmaz Çelik Levha 304 8k Özelleştirilmiş
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Genişlik: | 100-1500mm |
| Kalınlık: | 0.1mm-200mm |
Sus430 Sıcak Rulo Paslanmaz Çelik Rulo 201 304 6mm Çözme
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,15-6 mm |
| Genişlik: | 24-2000mm |
Soğuk Daldırma 201 Paslanmaz Çelik Levha 8k Yüzey 1500*2000 Normal Boyut
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| uzunluk: | 1-6m veya Gerektiği gibi |
Sıhhi Sınıf 304L Paslanmaz Çelik Levha 0.2mm Soğuk Haddelenmiş Yüksek Mukavemet
| Marka adı: | Silk |
|---|---|
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
| Kalınlık: | 0,2-3 mm |

