Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 ] eşleşme 295 Ürünler.
Özel 304 304L Paslanmaz Çelik Şerit 8K 2B BA Slit Edge 10-800mm
| Kalınlığı: | 0,1-3mm veya Özelleştir |
|---|---|
| Genişliği: | 10-800mm veya Özelleştir |
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
304 316 316L 201 Paslanmaz Çelik Levha 2205 2507 S31803 Plaka
| Ürün adı: | 2205 paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi,200 Serisi,201,202,304 |
| Genişlik: | 600-2000mm,1m,2m,2.5m,1.8m |
Aisi Astm 201 Paslanmaz Çelik Levha Sac 304 316 Soğuk Haddelenmiş 1mm 2mm 3mm
| İsim: | 10mm Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Genişlik: | 200-2000mm |
| Kalınlık: | 0,3 mm-10 mm |
201 304 316 HL Metal Paslanmaz Çelik Şerit 10-800mm Sanayi Kullanımı İçin
| Kalınlığı: | 0,1-3mm veya Özelleştir |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
| Genişliği: | 10-800mm veya Özelleştir |
2B Yüzey Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru 304 304L Tüp 2mm Et Kalınlığı
| Seviye: | 304/304L |
|---|---|
| Standart: | GB/ASTM |
| Hata payı: | ±1% |
Özelleştirilmiş HL 316 Paslanmaz Çelik Rulo Plaka 201 304 80mm
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Sıcak Haddelenmiş Sac |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi,200 Serisi,304,316 |
| Genişlik: | 600-2000mm,1m,2m,2.5m,1.8m |
2000mm 304 201 Paslanmaz Çelik Levha 200mm Oluklu Tavan Dekorasyonu
| Ürün adı: | 2205 paslanmaz çelik levha |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi,200 Serisi,201,202,304 |
| Genişlik: | 600-2000mm,1m,2m,2.5m,1.8m |
Özelleştirilebilir CR Paslanmaz Çelik BA Bobini 0.1-3mm Kalınlığı 1000-2000mm
| Uzunluk: | 1000-6000mm veya Özelleştir |
|---|---|
| Paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
| Yüzey: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, vb. |
Silk 0.3-3mm Soğuk Haddelenmiş 304 Paslanmaz Çelik Sac, Bobin / Plaka ASTM
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3~3 mm |
| Genişlik: | 500~2100 |
SUS 304 316 Paslanmaz Çelik Levha Sac Soğuk Haddelenmiş 80mm
| Ürün adı: | 10mm Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi,200 Serisi,304,316 |
| Genişlik: | 600-2000mm,1m,2m,2.5m,1.8m |

