Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 ] eşleşme 295 Ürünler.
ISO Kaynaklı Çelik Boru 201 304 316 JIS Kaynaklı Paslanmaz Çelik Boru
| Dış çap: | 3 - 450 mm |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2 - 30 mm |
| Hata payı: | ±1% |
Silk 201 304 410 430 904l Paslanmaz Çelik Rulo 2B Finish SS304 Rulo
| Seviye: | 200/300/400 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm veya gerektiği gibi |
| Genişlik: | 3mm-2000mm veya gerektiği gibi |
Silk 10mm Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Rulo 201 304 3-16mm Kalınlık
| Seviye: | 200/300Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 100mm~2000mm |
| uzunluk: | Müşteri Gereksinimi |
LianGe Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 201 SS304 Rulo Doğal Renk
| Seviye: | 200 /300Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 100-2000m veya gerektiği gibi |
| Kalınlık: | 0.5-200mm veya gerektiği gibi |
ASTM Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 2B Ayna Finish SS Sheet 316
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Uzunluk: | 1-6m veya gerektiği gibi |
ASTM A312 Paslanmaz Çelik Boru 304 304L 316L SS Kaynaklı Boru
| İsim: | Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
201 304 430 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Şerit Ayna 600mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo, |
| Uzunluk: | 100-12000 mm veya gereği olarak |
304 Parlak Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 201 3mm 1250mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo, |
| Uzunluk: | 100-12000 mm veya gereği olarak |
Yüksek Performanslı Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo PE HDP SMP 301 304 310 321 16mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm-16mm |
| Genişlik: | 50-2000mm |
304 201 316 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Rulo 0.3mm-3.0mm Kalınlık
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| uzunluk: | özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 500-2000mm |

