Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 ] eşleşme 295 Ürünler.
Parlak Yüzey 304 Paslanmaz Çelik Levha Kalınlığı 2mm Pürüzsüz 1000mm
| Seviye: | 300 serisi |
|---|---|
| Marka adı: | Silk |
| Hata payı: | ±1% |
Yüksek Mukavemetli Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru Özelleştirilmiş 20mm 304 Gıda Sınıfı
| Marka adı: | Silk |
|---|---|
| Tip: | kaynaklı |
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
Özel Kaynaklı Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 304 304l 0.5mm
| Genişlik: | 100-2000m veya gerektiği gibi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,5-200 mm veya gerektiği gibi |
| Hata payı: | ±1% |
4mm 6mm 8mm 10mm Kalın Paslanmaz Çelik Levha 304 316 SS310 Plaka
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Uzunluk: | 2000mm, 2438mm, 3000mm, 6000mm veya gerektiği gibi |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
3-20mm Kaynaklı Dikişsiz Boru 201 304 Paslanmaz Çelik Metal Boru
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Dış çap: | 6mm~630mm |
Endüstriyel için Sıcak Haddelenmiş 304 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Kare Boru Kalın 1-6mm
| Malzeme: | 304/304L |
|---|---|
| Standart: | AiSi, ASTM, GB |
| Hata payı: | ±1% |
304 / 304L Paslanmaz Çelik Dikişsiz Yuvarlak Boru 1-6mm Et Kalınlığı
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | GB |
| Marka adı: | Silk |
Kiremit 1000mm için Kaynak 316L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 304
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 900-1000mm |
| Kalınlık: | 0,11-1,0 mm |
2b Ba 316 Paslanmaz Çelik Levha Soğuk Haddelenmiş 304 304L 321 316 316L 309S 310S 2500mm
| İsim: | AISI 316 Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Genişlik: | 100mm-2500mm, 1000-2000mm veya gereği olarak |
| Uzunluk: | 1000mm-12000mm, 1000-6000mm veya gereği olarak |
BA Ayna Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 201 J1 J2 304 316 409 410S 420 430 50mm
| İsim: | SS 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Kalınlık: | 3-20 mm veya Özelleştirilmiş |
| Uzunluk: | müşterinin gereksinimleri olarak. |

