Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 ] eşleşme 295 Ürünler.
304 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 4mm Kalınlığında Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Rulo
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo, |
| uzunluk: | 100-12000 mm veya gereklilik olarak |
Özel ASTM 304 Paslanmaz Çelik Rulo 201 2B Finish SS 316 Rulo
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 3mm-2500mm Veya Gerektiği Gibi |
| uzunluk: | müşterinin gereksinimleri olarak. |
AISI 201 304 Dikişsiz / Kaynaklı Paslanmaz Çelik Boru 2B Yüzey
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Tip: | boru |
Dekorasyon Kaynaklı 2 İnç 304 Paslanmaz Çelik Boru Dikişsiz Boru
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Dış çap: | 10,3 - 1219 mm (1/8"- 48") |
Nikel 410 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 201 304 20mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Tip: | Çelik Rulo, |
| Uzunluk: | 100-12000 mm veya gereği olarak |
Mükemmel Korozyon Direnci ile 4mm 8K 304 Paslanmaz Çelik Levha
| Thickness: | 4mm-25mm |
|---|---|
| Feature: | Good Heat Resistance, Excellent Corrosion Resistance |
| Width: | 1000mm-2000mm |
Yüksek Mukavemetli 304 Paslanmaz Çelik Levha 0.3mm Üstün Korozyon Direnci
| Tolerance: | ±0.003 |
|---|---|
| Material: | 304 Stainless Steel |
| Yield Strength: | 205 |
Dekorasyon SS304 304 6K Paslanmaz Plaka Mükemmel Isı Direnci 2000mm
| Form: | Plate |
|---|---|
| Yield Strength: | 205 |
| Width: | 1000mm-2000mm |
Gıda Sınıfı 304 Paslanmaz Çelik Orta Kalın Levha 1500mm Sıcak Haddelenmiş Korozyona Dirençli
| Seviye: | 304/304L |
|---|---|
| Marka adı: | Silk |
| Menşe yeri: | ÇİANGSU |
Yüksek Mukavemetli 304 Paslanmaz Çelik Levha Sıhhi 30mm Kalın Özel Baskılı
| Marka adı: | Silk |
|---|---|
| Seviye: | 304 |
| Standart: | GB/ASTM/JIS |

