Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 ] eşleşme 295 Ürünler.
İnşaat için Elastik ASTM 304 Paslanmaz Çelik Levha 2B Bitiş Sayfası
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Hata payı: | ±1% |
8mm Kalın 304 Paslanmaz Çelik Sac Yüksek Mukavemetli Mühendislik Sıcak Haddelenmiş Bant Satıldı
| Çelik Kalitesi: | 304/304L |
|---|---|
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
| Başvuru: | Mühendislik Dekorasyonu, vb. |
304 2B Paslanmaz Sac Levha AISI ASTM Uzunluğu Özelleştirilmiş
| Seviye: | 300 Serisi,200 Serisi,201,202,304 |
|---|---|
| Genişlik: | 600-2000mm,1m,2m,2.5m,1.8m |
| Standart: | AISI,ASTM,JIS,DIN,EN |
700mm-2000mm Korozyona Dirençli Çelik Levha 304 Paslanmaz Çelik 2B Kaplama
| Uzunluk: | 6/9/12dk |
|---|---|
| Genişlik: | 700mm-2000mm |
| Kalınlık: | 2mm-50mm, 3.0mm-200mm |
Sanayi için 50mm Paslanmaz Çelik Bar 304 201 2B Finish
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Şekil: | Yuvarlak |
| Dış çap: | 20mm-400mm |
1.0mm Kalın Yarı Sert 304 Paslanmaz Çelik Rulo Stok NO.1 NO.3 NO.4
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| uzunluk: | müşterinin gereksinimleri olarak. |
| Genişlik: | 3mm-2000mm veya gerektiği gibi |
430 316 304 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Cilalı 2B Finish
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 1000-2000mm veya özelleştirilmiş |
| Kalınlık: | 0,2-50 mm |
Soğuk Haddelenmiş Süper Dubleks Paslanmaz Çelik Levha 304 316 316L
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Tip: | Plaka |
| kalınlık: | Cold rolled:0.3-3.0mm; Soğuk haddelenmiş: 0.3-3.0mm; Hot rolled:3.0-120mm Sı |
J1 J2 Soğuk Haddelenmiş 8k Ayna SS 304 2B Kaplama Paslanmaz Çelik Sac 4x8
| İsim: | SS 304 Sac Ayna Kaplama |
|---|---|
| Seviye: | 200 Serisi |
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
201 304 Paslanmaz Çelik Levha 0.25mm-3.0mm SS316 Sac
| Seviye: | 201 301 304 316 316l 310S 321 |
|---|---|
| Uzunluk: | 3/6/9/12 veya Özelleştirilmiş |
| Genişlik: | Özelleştirilmiş |

