Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 ] eşleşme 295 Ürünler.
AISI 304 Paslanmaz Çelik Levha ASTM 2B BA Finish 0.1-200mm Kalınlık
| Uzunluk: | 2500mm -6000mm herhangi bir boyut |
|---|---|
| Genişlik: | 1000mm 1219mm 1250mm 1500mm |
| kalınlık: | 0.1-200mm |
201 304 Paslanmaz Çelik Levha 0.25mm-3.0mm SS316 Sac
| Seviye: | 201 301 304 316 316l 310S 321 |
|---|---|
| Uzunluk: | 3/6/9/12 veya Özelleştirilmiş |
| Genişlik: | Özelleştirilmiş |
AISI 5mm 304 310S Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk Yapı Malzemesi için Soğuk Bükme
| İsim: | 5mm Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Şekil: | Yuvarlak |
ASTM A312 Dikişsiz Boru SCH 40 80 304 201 304 Tüpler 6" 8" 12"
| Seviye: | 200 serisi 300 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.5mm--30mm isteğiniz gibi |
| uzunluk: | Müşterinin İsteği Olarak |
4mm- 20mm 304 Paslanmaz Çelik Levha Sıcak Haddelenmiş / Soğuk Haddelenmiş
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Uzunluk: | 2000-12000mm veya özel |
Bina 304L Paslanmaz Çelik Levha Soğuk Haddelenmiş 304 Paslanmaz Çelik Sac
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| kalınlık: | 0.01~200mm |
1.5mm Kalınlığında Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 304 316 4x8 Sac
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Uzunluk: | 1-6m veya gerektiği gibi |
Parlak Yüzey Paslanmaz Çelik Dikişsiz Yuvarlak Boru Sıhhi 30mm 304 Korozyona Dirençli
| Standart: | AISI |
|---|---|
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
| Tip: | dikişsiz/kaynaklı |
Kiremit için 0.11-1.0mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 316L 304
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 900-1000mm |
| Kalınlık: | 0.11-1.0MM |
Özelleştirilmiş Paslanmaz Çelik Metal Şerit 201 2B Finish SS 304 Şeritler
| Seviye: | 200 serisi 300 Serisi |
|---|---|
| uzunluk: | 10-12000 mm veya gereklilik olarak |
| Genişlik: | 10-200mm veya müşterinin ihtiyacına göre |

