Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 ] eşleşme 295 Ürünler.
Silk 6mm 201 304 Paslanmaz Çelik Rulo Rulo 2B Finish Korozyon Direnci
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm-16mm |
| Genişlik: | 50-2000mm |
4mm 6mm 304 Paslanmaz Sac Soğuk Haddelenmiş 0.3mm-30mm Kalınlık
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Uzunluk: | 1-6m veya gerektiği gibi |
ASME 304 316 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Bar Sıcak Haddelenmiş 6mm-300mm OD
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| uzunluk: | 1-6m veya Gerektiği gibi |
| Çap: | 6mm-300mm |
201 304 Paslanmaz Çelik Sac 5mm NO.1 NO.2 NO.3 NO.4 Yüzey
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Kalınlık: | 0.25mm-180mm |
304 Ayna Cilalı Paslanmaz Çelik Boru DIN EN Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Kalınlık: | 1mm-60mm veya özelleştirilmiş |
316 304 Kaynaklı Boru 6mm - 630mm Parlatılmış Paslanmaz Çelik Boru
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Dış çap: | 6mm~630mm |
BA Pürüzsüz Paslanmaz Çelik Levha Şerit Korozyon Direnci 100mm Soğuk Haddelenmiş 304
| Marka adı: | Silk |
|---|---|
| Standart: | GB/ASTM/JIS |
| Seviye: | 304 |
Ayna Cilalı Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru 304 0.4mm - 30mm Kalınlık
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Dış çap: | 6mm~630mm |
| Kalınlık: | 0,4 mm~30 mm |
Silk 304 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru BA 2B No.1 No.4 8k Finish Yuvarlak Çelik Boru
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2 mm-12 mm |
| uzunluk: | 6m veya müşterinin ihtiyacına göre |
0.22-2.98mm 304 316 201 Paslanmaz Çelik Rulo Dipçik 2B Finish
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 1254 mm Maks |
| uzunluk: | müşterinin gereksinimleri olarak. |

