Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 ] eşleşme 295 Ürünler.
Özel SS 304 Bobin Prime Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulolar Hafif Yağlanmış
| İsim: | SS 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Kalınlık: | 3-20 mm veya Özelleştirilmiş |
| uzunluk: | müşterinin gereksinimleri olarak. |
Parlak 0.1-100mm Kalın 304 ile Bina Dekorasyonu Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
| Seviye: | 304/304L |
|---|---|
| Standart: | GB/JIS |
| Kalınlık: | 0.1-50mm |
Sıcak Haddelenmiş 304 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Yuvarlak Boru 5-15mm Duvar Kalınlığı
| Malzeme: | 304/304L |
|---|---|
| Standart: | GB/JIS |
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
1000 - 2000mm Paslanmaz Çelik Bobin 304L 304 Standart Paket 8K Yüzey
| Kenar: | Yarık kenar/Freze kenarı |
|---|---|
| Menşei: | ÇİN |
| Genişlik: | 1000-2000mm veya özelleştirilmiş |
ASTM Hassas Paslanmaz Çelik Şerit 304 316 0.03mm 0.05mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 500mm,800mm,1m, 1.2m, 1.5m, 2m veya gerektiği gibi |
4mm - 25mm 304 Paslanmaz Çelik Levha 1000mm - 2000mm Mükemmel Mukavemet
| Feature: | Good Heat Resistance, Excellent Corrosion Resistance |
|---|---|
| Thickness: | 4mm-25mm |
| Yield Strength: | 205 |
6m 304 Paslanmaz Çelik Levha Soğuk Haddelenmiş 0.2mm - 100mm
| Length: | 1-6m Or As Required |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01 |
| Form: | Plate |
2D 2B 6K 8K 304 Paslanmaz Sac 4mm - 25mm Kalınlık
| Thickness: | 4mm-25mm |
|---|---|
| Elongation: | 40% |
| Hardness: | 180-210 |
ASTM JIS 304 Paslanmaz Çelik Levha 4mm İyi Mekanik Özellikler 2500mm
| Thickness: | 4mm-25mm |
|---|---|
| Yield Strength: | 205 |
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
8K Yüzey 304 Paslanmaz Çelik Levha 1000mm Mükemmel Mekanik Özellikler
| Application: | Decoration, Construction, Medical Equipment, Etc |
|---|---|
| Surface: | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K, Etc |
| Hardness: | 180-210 |

