Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 stainless steel plate ] eşleşme 268 Ürünler.
Sıcak Haddelenmiş 316 Paslanmaz Çelik Levha Pürüzsüz Yüzey 3mm Ekipman
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Silk |
ASTM AISI 409L 410 420 430 440C Paslanmaz Çelik Levha 400 Serisi
| Seviye: | 400 Serisi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1-6m veya gerektiği gibi |
| Width: | 1m,1.22m,1.5m,1.8m,2m,2.5m,or as required |
Yangına Dayanıklı 201 Paslanmaz Çelik Levha Levha ASTM A240 316L 150mm
| İsim: | 4x8 Sac |
|---|---|
| Seviye: | 200 Serisi |
| Kalınlık: | 0.1mm-150mm veya müşterilerin isteğine göre. |
Dekoratif 201 Paslanmaz Çelik Levha Kaynak 316 316l 430 Özel 0.8mm Kalınlık
| Kalınlık: | 0.3mm-4mm |
|---|---|
| Genişlik: | 600mm-2000mm |
| Uzunluk: | Müşteri Gereksinimi Olarak |
BA 2B Finish 201 Paslanmaz Çelik Levha 0,5 Mm 0.8mm 1.0 1.2mm Kalınlık
| Kalınlık: | 0,3 mm-100 mm |
|---|---|
| Genişlik: | 300mm-2000mm |
| Hata payı: | ±1% |
Bina için DIN 316 Paslanmaz Çelik Levha 2B Finish 430 SS Levha
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Uzunluk: | Gereğince, gerektiği gibi |
| Genişlik: | 1000-1250mm |
Mühendislik 316 Paslanmaz Çelik Levha Yüksek Mukavemetli Korozyon Direnci 40mm
| Çelik Kalitesi: | 316L, 316 |
|---|---|
| Marka adı: | Silk |
| Başvuru: | İnşaat |
904L 2205 2507 201 Paslanmaz Çelik Levha 100mm Soğuk Haddelenmiş ve Ayna
| Kalınlık: | 0.3mm-100mm |
|---|---|
| Genişlik: | 300mm-2000mm |
| Hata payı: | ±1% |
ISO 316L 316 Paslanmaz Çelik Levha 5mm Kalın 8mm Kalın 10mm Kalın
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 1220-2500mm |
| Kalınlık: | 3-20 mm veya Özelleştirilmiş |
Sıcak Haddelenmiş 201 Paslanmaz Çelik Levha 1mm 2mm 3mm Yüksek Mukavemet
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| uzunluk: | 1-6m veya Gerektiği gibi |

