Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 stainless steel plate ] eşleşme 268 Ürünler.
Gümüş Pürüzsüz 316 Paslanmaz Çelik Levha Korozyon Direnci 0.3mm Soğuk Haddelenmiş
| Seviye: | 316/316L |
|---|---|
| Tip: | Plaka |
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB |
Zayıf Manyetik 316 Paslanmaz Çelik Levha 3mm 4mm 6mm Sıcak Haddelenmiş Orta
| Seviye: | 316 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB |
Silk Yüksek Mukavemetli 316 Paslanmaz Çelik Levha Korozyon Direnci 4mm
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Standart: | JIS,AiSi,ASTM,GB,DIN,EN |
| Seviye: | 300 Serisi |
304 SS Dekoratif Levhalar ASTM 10mm Paslanmaz Çelik Levha
| Marka adı: | Silk |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Standart: | GB |
0.3mm-120mm cilalı 201 paslanmaz çelik plaka 1000mm-6000mm Tank yapmak için
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, vb. |
|---|---|
| Paket: | Standart ihracat denize uygun paket veya gerektiği gibi. |
| Kalınlığı: | 0.3mm-120mm Veya Özelleştirilmiş |
Silk 300 Serisi AISI 304 Paslanmaz Çelik Rulo Sac 0.15-6mm Kalınlık
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,15-6 mm |
| Genişlik: | 24-2000mm |
JIS BA 304 316L Paslanmaz Çelik Levha 2000mm Genişlik
| Genişlik: | 100 mm - 2000 mm |
|---|---|
| Uzunluk: | 1500 mm - 6000 mm |
| incelik: | 1 mm - 10 mm |
10Mm 316 Paslanmaz Çelik Levha 304 8k Özelleştirilmiş
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Genişlik: | 100-1500mm |
| Kalınlık: | 0.1mm-200mm |
Alaşım BA 304 Paslanmaz Çelik Sac Levhalar 5mm 10mm 240 304 316l Konteyner İçin
| Kalınlık: | 0.3mm-100mm |
|---|---|
| Genişlik: | 300mm-2000mm |
| Hata payı: | ±1% |
Fabrika doğrudan kaliteli paslanmaz çelik soğuk ve sıcak haddelenmiş çelik levha 201 304 316L 310 paslanmaz çelik levha
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Hata payı: | ±1% |
| Kalınlık: | 0,1-3 mm |

