Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 stainless steel plate ] eşleşme 268 Ürünler.
304L 316 316L 316Ti 321 Paslanmaz Çelik Levha Sac Isı Direnci
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Uzunluk: | 2438 mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 1219mm veya özelleştirilmiş |
ASTM A240 316 Paslanmaz Çelik Levha SS 0.5mm Sac 304 201 430 Soğuk Haddelenmiş
| Uzunluk: | Gereğince, gerektiği gibi |
|---|---|
| Genişlik: | 1000-1250mm |
| Kalınlık: | 0.1-100mm |
SUS 201 Paslanmaz Çelik Levha 304 300mm Kimyasal Magnezyum Makinesi Kazınmış 6m
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, GB, |
| Uzunluk: | 1-6m veya gerektiği gibi |
ASTM 304 Paslanmaz Çelik Kaynaklı Yuvarlak Boru Kalınlığı 0,5 - 20mm
| Malzeme: | 304/304L |
|---|---|
| Tip: | kaynaklı |
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
201 304 Aynalar 316 Paslanmaz Çelik Levha 304 316l 321 310s 430 2b 600mm
| Standart: | GB/ASTM |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-3 mm |
| Uzunluk: | 1-9m veya Müşterinin İsteği Olarak |
Özel Baskılı 316L Paslanmaz Çelik Levha Korozyon Direnci 20mm
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Seviye: | 300 Serisi |
Sıcak Haddelenmiş 304 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Yuvarlak Boru 5-15mm Duvar Kalınlığı
| Malzeme: | 304/304L |
|---|---|
| Standart: | GB/JIS |
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
cilalı BA 201 paslanmaz çelik levha 1 mm Özel 1000mm-6000mm
| Ödeme koşulu: | T/T, L/C, vb. |
|---|---|
| Paket: | Standart ihracat denize uygun paket veya gerektiği gibi. |
| Uygulama: | Gıda, Gaz, Metalurji, Biyoloji, Elektron, Kimya, Petrol, Kazan, Nükleer Enerji, Tıbbi Ekipman, Gübre |
Duvar Paneli için 316L 316 Paslanmaz Çelik Levha 0.1mm-200mm Kalınlık
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Kalınlık: | 0.1-200mm |
JIS Sac 201 Paslanmaz Çelik Levha 200mm Ayna Parlatma 2500mm
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Kalınlık: | 3-200mm |
| Uzunluk: | 6000-12000mm |

