Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 stainless steel plate ] eşleşme 268 Ürünler.
Sıcak Haddelenmiş Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Şerit Bobin 201 ISO 9001
| Seviye: | 201 |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Kalınlık: | 0.1-20 mm veya gereklilik olarak |
Soğuk Haddelenmiş Cilalı Paslanmaz Çelik Sac 316 316l 15mm 20mm Kalınlık
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Kalınlık: | 0.15mm-18mm |
316 Paslanmaz Çelik Boru Endüstriyel ASTM A312 Kaynaklı Yuvarlak Çelik Boru
| Seviye: | 316 |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Kalınlık: | 0.1-200mm |
200 Serisi ASTM Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 0.1-3mm Sac Rulo
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-3mm |
| uzunluk: | müşterinin gereksinimleri olarak. |
Bina için 430 2B Paslanmaz Çelik Rulo Levha 1/2" 100mm-2500mm
| Seviye: | 400 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 100mm-2500mm veya istek olarak |
| Kalınlık: | 0.15-100mm veya gerektiği gibi |
Dekoratif 0,5 mm Kalınlığında Paslanmaz Sac 201 Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Kalınlık: | 0,2 mm-600 mm |
Yüzey Pürüzsüz 316 Paslanmaz Çelik Sac Kalınlığı 2mm Soğuk Haddelenmiş
| Malzeme: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | GB/JIS/ASTM |
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
Dekoratif Paslanmaz Çelik Metal Şerit DC01 DC02 DC03 DC04 DC05
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 10-600mm |
| uzunluk: | Gereksiniminiz Olarak |
Silk Sıcak Haddelenmiş AISI ASTM 4-150mm Paslanmaz Çelik Boru 316 316L
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Dış çap: | 6mm-2500mm (3/8"-100") |
Pürüzsüz Yüzey 316 Paslanmaz Çelik Sac Levha Yüksek Mukavemetli 6mm 8mm Sıcak Haddelenmiş
| Çelik Kalitesi: | 316 |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM ASME EN |
| Renk: | standart RAL rengi |

