Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 stainless steel plate ] eşleşme 268 Ürünler.
Duvar Paneli için 201J1 1mm Paslanmaz Çelik Sac 4x8 Korozyon Direnci
| İsim: | 4x8 Sac |
|---|---|
| Seviye: | 200 Serisi |
| Kalınlık: | 0.1mm-150mm veya müşterilerin isteğine göre. |
100mm AISI 316 Paslanmaz Çelik Sac Sıcak Haddelenmiş 20mm Ayna Kaplama
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | GB/ASTM/JIS |
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
Soğuk / Sıcak Haddelenmiş Sac 2B Finish Paslanmaz Çelik 316 Plaka
| Seviye: | 300/400 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 1000-2500mm veya özelleştirilmiş |
| Kalınlık: | 0.3-200mm veya özelleştirilmiş |
316 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Yuvarlak Boru Özel Sıcak Haddelenmiş 1/4 '' Et Kalınlığı
| Çelik Sınıfı: | 316 |
|---|---|
| Tip: | Yuvarlak Tüp |
| Standart: | ASTM/JIS |
Sus430 Sıcak Rulo Paslanmaz Çelik Rulo 201 304 6mm Çözme
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,15-6 mm |
| Genişlik: | 24-2000mm |
316L Paslanmaz Çelik Sac İnce Kaplama 1mm 2mm 4mm Yüzey Pürüzsüz
| Genişlik: | 100 mm - 2000 mm |
|---|---|
| Uzunluk: | 1500 mm - 6000 mm |
| incelik: | 1 mm - 10 mm |
SS304 201 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo ve Sac 3mm-20mm Kalınlık
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 100mm-2500mm veya istek olarak |
| uzunluk: | müşterinin gereksinimleri olarak. |
Depo 2B Yüzey Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru Özel 1 - 60mm Kalın 304/304L
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
| Standart: | JIS/ASTM |
2B BA Bitmiş Manyetik Paslanmaz Çelik Sac 430 SS Plaka 0.1mm-200mm
| Seviye: | 400 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Genişlik: | 100-1500 mm |
1050 430 201 Paslanmaz Çelik Üçlü Daire Yuvarlak Tabak 8mm Tencere İçin
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Uzunluk: | 1-6m veya gerektiği gibi |
| Kalınlık: | 4mm-8mm |

