Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 ] eşleşme 295 Ürünler.
904L 2205 2507 201 Paslanmaz Çelik Levha 100mm Soğuk Haddelenmiş ve Ayna
| Kalınlık: | 0.3mm-100mm |
|---|---|
| Genişlik: | 300mm-2000mm |
| Hata payı: | ±1% |
Yüksek Korozyon Direnci 316 Paslanmaz Çelik Levha 0.1 - 200mm Kalınlık 2000mm
| Thickness: | 0.1-100mm |
|---|---|
| Width: | 3-2000mm |
| Length: | 1-6m Or As Required |
TISCO 2205 316 Paslanmaz Çelik Levha 3mm Vb Uzunluk 1 - 6m Veya Gerektiği Gibi
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
|---|---|
| Material: | 316 Stainless Steel |
| Width: | 3-2000mm |
Havacılıkta Kullanım 316 SS Levha 3 - 2000mm Genişlik 1 - 6m Uzunluk
| Width: | 3-2000mm |
|---|---|
| Application: | Construction, Aerospace, Electronics, Etc |
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
Mutfak Ekipmanları İçin ASTM Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 324 316
| Genişlik: | 50mm-2000mm |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3 mm-16 mm |
| Hata payı: | ±1% |
Endüstriyel 201 Paslanmaz Çelik Levha 6mm 2mm 10mm Kalınlık
| İsim: | 10mm Paslanmaz Çelik Sac |
|---|---|
| Genişlik: | 200-2000mm |
| Kalınlık: | 0,3 mm-10 mm |
Donanım için 3mm Parlak Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk Çubuk
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Model numarası: | Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk |
| uzunluk: | 3000mm-12000mm veya gereksinimlere göre |
Dekoratif Paslanmaz Çelik Metal Şerit DC01 DC02 DC03 DC04 DC05
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Genişlik: | 10-600mm |
| uzunluk: | Gereksiniminiz Olarak |
AISI Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru 420 430 SS 410 Dikişsiz Borular
| Seviye: | 400 serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,4 - 30 mm |
| OD: | 6 - 600 mm |
AISI 201 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru 2B Dikişsiz Yuvarlak Boru
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| uzunluk: | ≤12000mm veya müşteri isteğine göre |
| Kalınlık: | 0.05mm-20mm |

