Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 ] eşleşme 295 Ürünler.
Korozyon Direnci Paslanmaz Çelik Kare Boru Güçlü Pürüzsüz Yüzey 6mm Sıcak Haddelenmiş
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Tip: | boru |
| Hata payı: | ±1% |
Düz Parlak Paslanmaz Çelik Sıcak Haddelenmiş Yuvarlak Boru Tavlı 1/8 "1/4" "1/2" Kalın 316
| Seviye: | 316/316L |
|---|---|
| Tip: | yuvarlak boru |
| Başvuru: | mühendislik/su boru hattı sistemi |
Zayıf Manyetik 316 Paslanmaz Çelik Levha 3mm 4mm 6mm Sıcak Haddelenmiş Orta
| Seviye: | 316 |
|---|---|
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB |
Pürüzsüz Yüzey 316 Paslanmaz Çelik Sac Levha Yüksek Mukavemetli 6mm 8mm Sıcak Haddelenmiş
| Çelik Kalitesi: | 316 |
|---|---|
| Standart: | JIS ASTM ASME EN |
| Renk: | standart RAL rengi |
Silk Yüksek Mukavemetli 316 Paslanmaz Çelik Levha Korozyon Direnci 4mm
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
|---|---|
| Standart: | JIS,AiSi,ASTM,GB,DIN,EN |
| Seviye: | 300 Serisi |
Gümüş Pürüzsüz 316 Paslanmaz Çelik Levha Korozyon Direnci 0.3mm Soğuk Haddelenmiş
| Seviye: | 316/316L |
|---|---|
| Tip: | Plaka |
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB |
1050 430 201 Paslanmaz Çelik Üçlü Daire Yuvarlak Tabak 8mm Tencere İçin
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Uzunluk: | 1-6m veya gerektiği gibi |
| Kalınlık: | 4mm-8mm |
JIS Sac 201 Paslanmaz Çelik Levha 200mm Ayna Parlatma 2500mm
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Kalınlık: | 3-200mm |
| Uzunluk: | 6000-12000mm |
201 316l Soğuk olarak yuvarlanmış paslanmaz çelik bobini 2000mm 8K Yüzey Dönüşümü
| Standart: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
|---|---|
| paket: | Standart İhracat Denize Uygun Paket |
| Kenar: | Yarık kenar/Freze kenarı |
300 400 Serisi Soğuk Dökme Paslanmaz Çelik Bobin 3mm Özel CR
| Standart: | ASTM, AISI, JIS, DIN, GB |
|---|---|
| Kenar: | Yarık kenar/Freze kenarı |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |

