Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ 304 stainless steel plate ] eşleşme 268 Ürünler.
2mm 4mm 304 Paslanmaz Çelik Levha ASTM Oksitlenmez 10mm-3500mm Genişlik
| Genişlik: | 10mm-3500mm |
|---|---|
| Kalınlık: | 2.5mm-200mm |
| Hata payı: | ±1% |
4mm- 20mm 304 Paslanmaz Çelik Levha Sıcak Haddelenmiş / Soğuk Haddelenmiş
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Uzunluk: | 2000-12000mm veya özel |
201 304 Paslanmaz Çelik Levha 0.25mm-3.0mm SS316 Sac
| Seviye: | 201 301 304 316 316l 310S 321 |
|---|---|
| Uzunluk: | 3/6/9/12 veya Özelleştirilmiş |
| Genişlik: | Özelleştirilmiş |
Dekorasyon JIS 304 Paslanmaz Çelik Levha Gıda Sınıfı Korozyon Direnci
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| kalınlık: | 0,4-16 mm |
| Genişlik: | 100mm-2500mm veya istek olarak |
201 304 Paslanmaz Çelik Levha 0.25mm-3.0mm SS316 Sac
| Seviye: | 201 301 304 316 316l 310S 321 |
|---|---|
| Uzunluk: | 3/6/9/12 veya Özelleştirilmiş |
| Genişlik: | Özelleştirilmiş |
Yüksek Mukavemetli 304 Paslanmaz Çelik Levha Sıhhi 30mm Kalın Özel Baskılı
| Marka adı: | Silk |
|---|---|
| Seviye: | 304 |
| Standart: | GB/ASTM/JIS |
ASTM JIS 304 Paslanmaz Çelik Levha 4mm İyi Mekanik Özellikler 2500mm
| Thickness: | 4mm-25mm |
|---|---|
| Yield Strength: | 205 |
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
8K Yüzey 304 Paslanmaz Çelik Levha 1000mm Mükemmel Mekanik Özellikler
| Application: | Decoration, Construction, Medical Equipment, Etc |
|---|---|
| Surface: | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K, Etc |
| Hardness: | 180-210 |
1mm Kalın 304L 304 Paslanmaz Çelik Levha Gıda Sınıfı 8K Paslanmaz Çelik Levha
| Uzunluk: | müşteri isteğine göre |
|---|---|
| Genişlik: | 300mm-2000mm |
| kalınlık: | 0.2mm~200mm |
Parlak BA Yüzey 304 Paslanmaz Çelik Levha 100mm Kalın Sıcak Haddelenmiş
| Marka adı: | Silk |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Standart: | ASTM |

