Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ welded stainless steel pipe ] eşleşme 198 Ürünler.
Dekoratif AISI 316 Paslanmaz Sac Soğuk Haddelenmiş / Sıcak Haddelenmiş
| Marka adı: | Silk |
|---|---|
| Standart: | GB |
| Seviye: | 300 Serisi |
304 SS Dekoratif Levhalar ASTM 10mm Paslanmaz Çelik Levha
| Marka adı: | Silk |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Standart: | GB |
Ayna Cilalı 316 Paslanmaz Çelik Levha Soğuk Haddelenmiş 0.1mm 600mm
| Seviye: | 316 |
|---|---|
| Standart: | GB/ASTM |
| Kalınlık: | 0.1-3mm |
201 304 Aynalar 316 Paslanmaz Çelik Levha 304 316l 321 310s 430 2b 600mm
| Standart: | GB/ASTM |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,1-3 mm |
| Uzunluk: | 1-9m veya Müşterinin İsteği Olarak |
10Mm 316 Paslanmaz Çelik Levha 304 8k Özelleştirilmiş
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Genişlik: | 100-1500mm |
| Kalınlık: | 0.1mm-200mm |
1050 430 201 Paslanmaz Çelik Üçlü Daire Yuvarlak Tabak 8mm Tencere İçin
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Uzunluk: | 1-6m veya gerektiği gibi |
| Kalınlık: | 4mm-8mm |
Tisco Inox Paslanmaz Çelik Sac Levha Oksitlenemez 201 202 430 321 310S 4X8 Ft 1500mm
| Kalınlık: | 0,3-3 mm veya gerektiği gibi |
|---|---|
| Genişlik: | 10-1500mm veya gerektiği gibi |
| Uzunluk: | 2000-3000mm veya gerektiği gibi |
HL 410 430 201 Paslanmaz Çelik Sac Levhalar Soğuk Haddelenmiş 1500mm 200Serisi
| Seviye: | 200 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3-3 mm veya gerektiği gibi |
| Genişlik: | 10-1500mm veya gerektiği gibi |
AISI 304 Paslanmaz Çelik Levha ASTM 2B BA Finish 0.1-200mm Kalınlık
| Uzunluk: | 2500mm -6000mm herhangi bir boyut |
|---|---|
| Genişlik: | 1000mm 1219mm 1250mm 1500mm |
| kalınlık: | 0.1-200mm |

