Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ welded stainless steel pipe ] eşleşme 198 Ürünler.
Korozyon Direnci 316 Paslanmaz Çelik Sac 60mm Soğuk Haddelenmiş
| Standart: | GB/ASTM |
|---|---|
| Marka adı: | Silk |
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
Korozyona Dirençli 304L Paslanmaz Çelik Sac 10mm Kalın Sıcak Haddelenmiş
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, DIN |
| Marka adı: | Silk |
Soğuk Haddelenmiş 316 Paslanmaz Çelik Sac AISI ASTM 310 Ayna Kaplama 30mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Uzunluk: | 1-6m veya gerektiği gibi |
ASTM A240 316 Paslanmaz Çelik Levha SS 0.5mm Sac 304 201 430 Soğuk Haddelenmiş
| Uzunluk: | Gereğince, gerektiği gibi |
|---|---|
| Genişlik: | 1000-1250mm |
| Kalınlık: | 0.1-100mm |
201 202 Paslanmaz Sac Levha 6mm 1500mm ISO Mutfak Gereçleri
| Standart: | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,15-6 mm |
| Uzunluk: | 1-6m veya gerektiği gibi |
Cilalı Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 309S Rulo 310 316 410 430 904L 16mm
| Genişlik: | 100mm~2000mm |
|---|---|
| Uzunluk: | Müşterinin Gereksinimi |
| Kalınlık: | 3-16mm |
Yüksek Performanslı Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo PE HDP SMP 301 304 310 321 16mm
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm-16mm |
| Genişlik: | 50-2000mm |
BA 2B Finish 201 Paslanmaz Çelik Levha 0,5 Mm 0.8mm 1.0 1.2mm Kalınlık
| Kalınlık: | 0,3 mm-100 mm |
|---|---|
| Genişlik: | 300mm-2000mm |
| Hata payı: | ±1% |
Özelleştirilmiş Paslanmaz Çelik Metal Şerit 201 2B Finish SS 304 Şeritler
| Seviye: | 200 serisi 300 Serisi |
|---|---|
| uzunluk: | 10-12000 mm veya gereklilik olarak |
| Genişlik: | 10-200mm veya müşterinin ihtiyacına göre |
Tisco Posco Baostee Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo SS304 304l 310s 321 316 AISI JIS en iyi fiyat
| Seviye: | 300 Serisi |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş Sıcak Haddelenmiş |
| Kalınlık: | 0.1-15mm |

