Tüm ürünler
-
304 Paslanmaz Çelik Levha
-
316 Paslanmaz Çelik Levha
-
201 Paslanmaz Çelik Levha
-
Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo
-
Kaynaklı Çelik Boru
-
Paslanmaz çelik dikişsiz boru
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Metal Şerit
-
Alüminyum Yuvarlak Bar
-
Alüminyum Metal Külçe
-
Alüminyum Levha Levha
-
Soe MinFirmanızdan satın alınan 304 kalite paslanmaz çelik levha, nihai müşterilerimizin çeşitli fiziksel ve kimyasal özellik testlerinden geçmiş olup, ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Yakın zamanda tekrar işbirliği yapacağımıza inanıyoruz.
İlgili kişi :
Felicia Zhou
Naber :
+8617873657316
anahtar kelimeler [ placa de acero inoxidable 304 ] eşleşme 0 Ürünler.
Üzgünüm!
aramanız "placa de acero inoxidable 304" hiçbir maç.
Şunları yapabilirsiniz Teklif isteği sizin için ürünleri eşleştirmemize izin vermek için.
Related Products
İnşaat için Elastik ASTM 304 Paslanmaz Çelik Levha 2B Bitiş Sayfası
| Seviye | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Hata payı | ±1% |
| Genişlik | 1000-2000mm |
201 304 Paslanmaz Çelik Sac 5mm NO.1 NO.2 NO.3 NO.4 Yüzey
| Seviye | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Kalınlık | 0.25mm-180mm |
| Genişlik | 100mm-2500mm veya istek olarak |
1.0mm Kalın Yarı Sert 304 Paslanmaz Çelik Rulo Stok NO.1 NO.3 NO.4
| Seviye | 300 Serisi |
|---|---|
| uzunluk | müşterinin gereksinimleri olarak. |
| Genişlik | 3mm-2000mm veya gerektiği gibi |
| Kalınlık | 0.1mm-3mm veya gerektiği gibi |
Silk 201 304 410 430 904l Paslanmaz Çelik Rulo 2B Finish SS304 Rulo
| Seviye | 200/300/400 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık | 0.3-3.0mm veya gerektiği gibi |
| Genişlik | 3mm-2000mm veya gerektiği gibi |
| Hata payı | ±1% |
Metal 201 Paslanmaz Çelik Sac SS Levha 0.3mm 1mm SUS AISI 2B BA 316 316L 321 430
| Seviye | 200 Serisi |
|---|---|
| Standart | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Kalınlık | 0.25mm-180mm |
| Genişlik | 100mm-2500mm veya istek olarak |
Sıcak Haddelenmiş 201 Paslanmaz Çelik Rulo Şerit Plakası 430 410 202 304 180mm
| Seviye | 200 Serisi |
|---|---|
| Standart | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Kalınlık | 0.25mm-180mm |
| Genişlik | 100mm-2500mm veya istek olarak |
İnşaat için 2B Finish 201 Paslanmaz Çelik Levha Sac 202 430 Metal 10mm
| Seviye | 300 Serisi |
|---|---|
| Standart | ASTM, JIS, GB, DIN, EN |
| Kalınlık | 0.25mm-180mm |
| Genişlik | 100mm-2500mm veya istek olarak |
BA Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 304 Dekorasyon İçin Parlak Yüzey
| Seviye | 300 Serisi |
|---|---|
| Genişlik | 1000-2000mm |
| Kalınlık | 0.1-3 mm veya gereklilik olarak |
| uzunluk | müşterinin gereksinimleri olarak. |

